Toptan Mont Reklam


Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab hiç görülmemiş resimleri 2011

Ebru Gündeş ile iki buçuk ay önce nikah masasına oturduğu eşi Reza Zarrab, yan yana görüntü vermeme geleneğini evlendikten sonra da bozmadı. Birlikte oldukları bir buçuk yıl boyunca bir kez olsun aynı fotoğraf karesine girmeyen ikili


sadece gazetecilere karşı değil, kendilerini görüntüleme olasılığı bulunan vatandaşlara karşı da önlem alıyor. İkili, geçtiğimiz hafta Kemer Country'de akşam yemeği için bir restorana gittiÇift, kendilerini görüntülemek isteyen 'amatör paparazzi'lere karşı ilginç bir yöntem uyguladı. Reza Zarrab, mekanda çalışan personelin kameralı cep telefonlarını toplattı. Böylece Zarrab ve Ebru Gündeş'i kimse görüntüleyemedi.
Geçtiğimiz yıl Antalya'da tatil yapan Ebru Gündeş ile Reza Zarrab, görüntülenmemek için kaldıkları suit odadan hiç dışarı çıkmamıştı. Zarrab, beş yıldızlı otelin en lüks suitine İstanbul'dan popçu Ziynet Sali'yi getirtmiştiÜnlü işadamı ve beraberindekiler bu eğlenceden dışarıya görüntüsızmasını engellemek için orkest ra üyelerinin cep telefonlarını toplatmıştı. İranlı işadamı Zarrab'ın işleri için sık sık Dubai'ye giden ikili, aşklarını ancak bu ülkede özgürce yaşayabiliyor.


YAKLAŞIK 1.5 YILDIR AZERİ İŞADAMI REZA ZARRAB İLE BİRLİKTELİK YAŞAYAN VE 10 ŞUBAT 2010 TARİHİNDE DE AİLE ARASINDA BİR NİKAHLA EVLENEN EBRU GÜNDEŞ EŞİYLE ULUS SUNSET RESTAURANT'TA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ.Ebru Gündeş kendinden 10 yaş küçük Azeri işadamı Reza Zarrab ile birliktelik yaşayan ve 10 Şubat 2010 tarihinde de aile arasında bir nikahla evlenen Ebru Gündeş eşiyle Ulus Sunset Restaurant'ta ilk kez görüntülendi.

Çok uzun süre birlikte tek kare fotoğraf ve görüntüsü çekilemeyen çift Sunset'e Zarrab'ın kullandığı geçici plakalı BMW marka arabayla geldilerHiç konuşma yapmayan çift hızlı adımlarla restauranta yönelerek aceleyle içeri girdiler. Çıkışta Ebru Gündeş; 'Biz eşimle çok mutluyuz ve kimseden kaçmıyoruz' dedi. Çift arabarına binerek mekandan hızla uzaklaştılar.Facebook'a Ekle Cevap Yaz
elestirmen
Mayıs 04, 2010, 12:13:50 ÖÖ


Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı

Etiket:
Sayfa: [1] 2 3  Hepsi   Yukarı git
Yanıtla | Yazdır

Kum Torbası
TinyPortal v1.0 beta 3 © Bloc