Toptan Mont Reklam


Devlet Bahçeli nin büyükannesinin tecavüze uğramış bir ermeni olması sorun muSusurluk skandalının kilit isimlerinden olan ve Ergenekon zanlısı olarak cezaevinde bulunan eski özel harekatçı İbrahim Şahin'in ajandasından ırkçı fişleme çıktı

Bahçeli'nin büyük annesi tecavüze uğramış bir Ermeni
Radikal'in haberine MHP iki gündür tepkisiz..


ERMENİLERE KARŞI KURULAN İLK ÖRGÜTÜN BAŞKANIYIMErgenekon bünyesinde muvazzaf teğmen ve Özel Harekâtçı polislerden oluşan S-1 adlı yasadışı bir örgütlenme kurduğu ve suikast hazırlığı yaptığı iddiasıyla tutuklanan eski Özel Harekât Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in 'bordo ajandası'ndan Ermeni ve Kürt düşmanlığı çıktı. İddianameye giren bir telefon kaydında, S-1'i kastederek “Ben Ermenilere karşı kurulan ilk örgütün başkanıyım” diyen Şahin, ajandasında şu notları tutmuş:

BAHÇELİ'NİN BÜYÜK ANNESİ TECAVÜZE UĞRAMIŞ BİR ERMENİ
“DTP içinde 580 Ermeni, Süryani ve Yezidi var”, “Hikmet Çetin'in babası PKK'nın ve ASALA'nın para kaynağıdır”, “Devlet Bahçeli'nin büyük annesi tecavüze uğramış bir Ermeni yetimidir”, “Mehmet Şahdır, Yozgatlıyım diye övünür, Ermeni'dir”, “Ahmet Türk'ün dedesi tehcirde din değiştirmiş...”


BORDO AJANDANIN YALNIZKURT'U
Şahin'in Ergenekon soruşturması çerçevesinde geçen 7 Ocak'ta Ankara'daki evine yapılan operasyonda ele geçirilen kanıtlardan biri de, S-1 listesinin yanı sıra bordo ajandaydı. Ajandanın ilk sayfasında, kendisi için 'Yalnızkurt' ifadesini kullanan Şahin, bir de Arapça “Uyan” anlamındaki “İntebih” sözcüğünü yazmış.

HİKMET ÇETİN'İN BABASI PKK'NIN PARA KAYNAĞI
Ajandada dikkat çeken notlar şöyle:
“(...) Suriye gizli servis sorumlusu Garo Palancıyan, Behcet Cantürk'ün teyzesinin kocasıdır. Suriye Kamışlı Asala sorumlusu Ohannes Palancıyan ise Cantürk'ün teyzesi ŞATO'nun oğludur. Bugün İngiltere'de ve bir çok ülkede E.K.Ö.B (Ermeni Kürt Öğrenci Birliği) kurulmuştur ve faaliyeti devam etmektedir. B.Cantürk. Annesi Liceli Hatun Deminciyan isimli bir Ermenidir.” “Hikmet Çetin'in babası PKK ve Asala'nın para kaynağıdır. 2003'de patrikaneden belgeli olarak isim ve din değiştirmiştir.”


BAHÇELİ'NİN BÜYÜK ANNESİ SAADET
“Ermeni Soysuzlar. Yatağımdaki Düşman Filmi. MHP. Ermeni yetimlere her yıl 200 altın tahsisat bağlanmasını sağlayan Adana Valisi Cemal Paşa'nın kardeşine 12 yaşında bir kız çocuğu verirler. Ama o evlatlığa tecavüz eder, kız hamile kalınca onu karısı yapar Kızın adı Saadet'tir Ve bu saadet MHP lideri Devlet Bahçeli'nin büyük annesidir.”

AHMET TÜRK'ÜN DEDESİ DİN DEĞİŞTİRDİ
“DTP-HAKOP'UN AKRABALARI. Ahmet Türk 1925'de Türk soyadını almış bu Ermeni. Dedesi tehcirde din değiştirmiş. Tunceli, Elazığ, Erzincan, Sason. Hangi partiden olursa olsun. Ermeni. Mehmet Eymür. Siirtlidir-Ermenidir” (Radikal)

Facebook'a Ekle Cevap Yaz
General
Ağustos 26, 2009, 03:04:26 ÖÖ


Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı

Etiket:
Sayfa: [1] 2  Hepsi   Yukarı git
Yanıtla | Yazdır

Kum Torbası
TinyPortal v1.0 beta 3 © Bloc