Toptan Mont Reklam


Sabah Gazetesi Abonelik Sistemi Online Başvuru Merkezi

Sabah Gazetesi Abonelik Sistemi Online Başvuru Merkezi

Sabah gazetesi abone olmak istiyorum. Takvim gazetesi abone olmak istiyorum. Hangi gazetelere abone olabilirim? . Hangi dergilere abone olabilirim? . Cumartesi ve Pazar günü gazete almak istemiyorum, mümkün müdür?. Sabah oku. takvim oku. sabah evinde oku. takvim evinde oku. sabah gazete abone linki. sabah abonelik. Turkuvaz abone.

Sabah Gazetesi Abonelik Sistemi Online Başvuru Merkezi

Sabah Grubu artık abonelik sistemi ile  üstelik  hiç bir ek ücret ödemeden ister ev ister iş yerinize gazete aboneliği kampanyası başlattı. Bünyaeinde barındırdığı Türkiye genelinde Sabah, Takvim ve Pas Fotomaç gazetelerine abone olabilirsiniz. Yeni Asır gazetesine Ege bölgesinde yer alan illerdeki okuyucularımız abone olabilir. İsterseniz Dergilerede abone olup yine hiç bir ek ücret ödemeden direk kapınıza getirtebilirsiniz.Sabah Gazetesi Abonelik Sistemi Online Başvuru Merkezi

#
Cumartesi ve Pazar günü gazete almak istemiyorum, mümkün müdür?

Cumartesi ve Pazar günleri gazete almama hakkınız mevcuttur. Abone kaydınızı yaparken ilgili personele lütfen bu bilgiyi belirtiniz. Abone olduktan sonra cumartesi ve pazar günleri gazete almak istemiyorsanız  444 888 1 numaralı telefondan 7 gün 24 saat çağrı merkezimize ulaşarak bilgi verebilirsiniz.
#
Gazetemin hafta içi işyerime hafta sonu evime gönderilmesini istiyorum, mümkün müdür?

Gazeteniz hafta içi iş yerinize hafta sonu ise evinize teslim edilebilir. Şu anda sadece ev ve işyerleri aynı bölgede bulunan okuyucularımız bu hizmetten yararlanabilir.
#
Arkadaşıma nasıl dergi ve gazete aboneliği hediye edebilirim?

7 gün 24 saat  444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşarak abone hediye etmek istediğiniz kişinin iletişim ve adres bilgilerini vererek abonelik hediye edebilirsiniz.
#
Turkuvaz Medya Grubu içerisindeki dergilerle ve gazetelere nasıl abone olabilirim?

Yayınlarımıza abone olmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

1-Web sayfamızı kullanarak www.abone.com.tr adresini (şu anda bulunduğunuz adres) ziyaret edip, abonelik formunu eksiksiz şekilde doldurabilirsiniz.Abonelik formunu gönderdikten sonra Müşteri Temsilcilerimiz sizleri arayarak teyit bilgisi alarak aboneliğinizi aktif hale getirecektir.

2-SMS hizmetini kullanarak: Operatör fark etmeksizin cep telefonunuzun mesaj bölümüne ‘ABONE’ yazıp 4166’ya gönderebilirsiniz. SMS gönderdikten sonra Müşteri Temsilcilerimiz sizleri arayarak teyit bilgisi alacak ve aboneliğinizi aktif hale getirecektir. Bu hizmetimiz tüm operatörlerden katılım başına 0,80 TL olarak ücretlendirilir. MH:0216 5317373

3-Call Center hizmetini kullanarak: 7 gün 24 saat  444 888 1 numaralı hattı arayabilirsiniz.

4-Abone temsilcileri aracılığı ile: Temsilcilerimizle görüşerek ayrıntılı bilgi alıp, abonelik formunu doldurarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
#
Turkuvaz Medya Abonelik sisteminin diğer sistemlerden farkı ve avantajları nedir?

• Abonelik sistemi, hizmeti okuyucunun ayağına getiren bir sistem olmakla beraber, okuyucunun abonelik süresine bağlı olarak sağlamış olduğu fiyat avantajları ile de okuyucularımızın destekçisidir.

• Abonelik sisteminin bir diğer avantajı ise okuyucunun tatil ve benzeri sebeplerle sürekli adresi dışında bulunduğu süre içerisinde yayınlarını dağıtıma açık başka bir bölgeye talep edebilmesidir. Geçici ikamet adresinizin dağıtım bölgelerimiz kapsamında olması gerekmektedir.

• Call Center 7 gün 24 saat hizmet vererek müşteri şikayetleri ve istekleri ile ilgilenmektedir.
#
Gazete ve dergi bedellerini nasıl ödeyebilirim?

Gazete ve dergi bedellerinizi aşağıda belirtilen şekillerde ödeyebilirsiniz. Süresiz aboneliklerle yıllık abonelik tahsilatları farklılık göstermektedir.
ABONELİK TAHSİLATI

ELDEN TAHSİLAT

Abone bayileri kendi şirketlerine özel, abone tahsilat makbuzları ile sizlerden ay sonunda teslim ettikleri gazete ve dergi tutarını elden tahsil edebilirler. Tahsilatı bayinin kendisi veya görevlendirdiği bir yetkilisi gerçekleştirebilir. Tahsilat makbuzlarının bir kopyasını sizlere teslim edeceklerdir.Tahsilat makbuzlarınızı herhangi bir şikayetiniz için saklı tutunuz. Tahsilat ile ilgili sorunlarında sizlerden ilgili tahsilat kopyaları talep edilebilir.

BANKA HAVALESİ İLE TAHSİLAT

Abone bayileri kendi şirketlerine özel banka hesap numaralarını sizlere belirterek ay sonunda sizlerden hesap numaralarına havale etmesini talep edebilirler. Tahsilat miktarını abone bayimizin hesap numarasına havale ederek gerçekleştirebilirsiniz. Turkuvaz Abone Genel Müdürlüğü tahsilat ile ilgili sorunlarınızda hesap ayrıntılarını talep edebilir.

POS CİHAZI İLE TAHSİLAT

Abone bayileri kendi şirketlerine özel banka hesap numaralarına ait pos cihazları ile sizlerden ay sonunda, teslim ettikleri gazete ve dergi tutarını tahsil edebilirler. Tahsilatı bayinin kendisi veya görevlendirdiği bir yetkilisi gerçekleştirebilir. Tahsilat makbuzlarının bir kopyası sizlere teslim edilecektir. Tahsilat makbuzlarını herhangi bir şikayetiniz için saklı tutunuz. Tahsilat ile ilgili sorunlarınızda sizlerden ilgili tahsilat kopyaları talep edilebilir.
#
Yanlış ödeme yaparsam ne olacak?

Yanlış havale ve ödeme gerçekleştiğini düşünüyorsanız 7 gün 24 saat  444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Şikayetinizi ilettikten sonra ilgili birimler tarafından değerlendirilecektir.
#
Tahsilatlar ne zaman gerçekleşecek?

Tahsilatlar 30 gün içerisinde gerçekleşecektir.
#
Tahsilat günümü seçebilir miyim?

Tahsilatınızın gerçekleşmesini istediğiniz gün ve saati dağıtıcınıza veya abone bayisine iletmeniz gerekmektedir.
#
Abone olduktan sonra ne zaman gazetem gelmeye başlayacak?

Abone işleminiz gerçekleştikten sonra 4 gün içerisinde gazeteniz adresinize gelmeye başlayacaktır.
#
Ödemelerimi kredi kartı ekstrelerimden nasıl takip edeceğim?

Süresiz aboneliklerde ödemeleriniz kredi kartı ekstrenizde abone bayiinizin ticari unvanı olarak görünecektir.
#
Aboneliğim ne zaman sona erecek?

Süresiz aboneliklerde siz kesilmesini talep edene kadar aboneliğiniz devam edecektir. Yıllık aboneliklerde ise 1 yılın sonunda otomatik olarak aboneliğiniz kesilecektir. Aboneliğinizin devam etmesi için 444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya abone bayiimize isteğinizi iletebilirsiniz.
#
Güncel promosyonlardan nasıl haberdar olurum?

Güncel promosyonları abone olduğunuz gazete içerisinde yer alan promosyon duyurularından takip edebilirsiniz.
#
Promosyonlarım teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Promosyonlarınız teslim edilmediyse 7 gün 24 saat 444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize şikayetinizi bildirebilirsiniz.Tüm operatörlerden servis sorgulama başına 1,60 TL olarak ücretlendirilir. MH:0216 5317373
#
Gazetelerim ve dergilerim teslim edilmiyor ne yapmalıyım?

Gazete ve dergileriniz teslim edilmediyse 7 gün 24 saat  444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya internet sayfamızdaki şikayet formunu doldurarak şikayetinizi bildirebilirsiniz.
#
Gazetelerim ve dergilerim hasarlı teslim ediliyor, ne yapmalıyım?

Gazete ve dergileriniz hasarlı teslim edildiyse 7 gün 24 saat 444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize şikayetinizi bildirebilirsiniz.
#
Abonelikten ayrılmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Abonelikten ayrılmak istiyorsanız abone bayiinize veya  444 888 1 numaralı telefondan isteğinizi çağrı merkezimize ulaştırabilirsiniz.
#
Tatile gidiyorum, gazetemin tatil yaptığım yere gönderilmesini istiyorum, ne yapmalıyım?

Tatile gittiğiniz zaman dilimi içerisinde 444 888 1 numaralı telefonu arayarak tatile gittiğiniz adrese gazete teslimatının ne kadar süreyle gerçekleşmesi istediğinizi belirtin. Bu hizmetten tatil bölgenizde dağıtım gerçekleştiriliyorsa yararlanabilirsiniz.
#
Abonelik adresimden taşındım, ne yapmalıyım?

Adres değişikliklerinde 444 888 1 numaralı telefonu arayarak isteğinizi iletiniz.
#
Abone benim ancak başkasının kredi kartından tahsilat gerçekleşebilir mi?

Abonelik ücretinizin ödemesi kendi üzerinize olmayan başka bir karttan yapılabilir.
#
Faturamın şirket adına kesilmesini istiyorum, mümkün müdür?

Faturanız şirketiniz adına kesilebilir. Fatura bilgilerinizi abone bayiimize iletmeniz gerekmektedir.
#
Fatura-tahsilat belgesi alacak mıyım?

Tahsilat gerçekleştikten sonra ödemenizi gerçekleştirdiğinize dair belge verilecektir. Lütfen talep ediniz.
#
Bir problem yaşarsam şikayetimi nereye nasıl iletebilirim?

Tüm şikayet ve önerilerinizi 7 gün 24 saat 444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize, internet sitemizden şikayet formu doldurarak veya sikayet@abone.com.tr adresine iletebilirsiniz.Şikayetleriniz için “SIKAYET” yazıp 4166 ya gönderin çağrı merkezimiz size ulaşsın."Tüm operatörlerden servis sorgulama başına 1,60 TL olarak ücretlendirilir. MH:0216 5317373”

Facebook'a Ekle Cevap Yaz
Özay
Mart 20, 2011, 03:31:32 ÖS


Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı

Etiket:
Sayfa: [1] 2  Hepsi   Yukarı git
Yanıtla | Yazdır

Kum Torbası
TinyPortal v1.0 beta 3 © Bloc