Toptan Mont Reklam


2012 Şifa uzmanı Doktor Ömer Coşkun un Gerçek YüzüAylardır bir çok televizyon kanalında, bir çok gazete köşelerinde, Bir çok internet sitesinde sürekli reklamlarla karşılaştığımız bıktırırcasına karşımıza çıkan ve sanki Türkiye nin gelmiş geçmiş tek ve en geniş mucize ilaçlarına sahipmiş edası ile reklamlara devam eden Ömer Coşkun kimdir sizin için araştırdık.ÖZGEÇMİŞ (ÖMER COŞKUN)

05.03.1970 tarihinde Adana ilinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Adana ili, Sarıçam ilkokulu, Yavuzlar ortaokulu ve Adana Erkek lisesinde 1987 yılında tamamladıktan sonra, 1987-ÖSYS ile İstanbul Üniversitesi – İstanbul Tıp Fakültesi’nde eğitimimi sürdürmeye hak kazandım.

Temmuz 1993′de mezun olarak Aksaray’ın Güzelyurt ilçesi Ihlara kasabası sağlık ocağında Sağlık Bakanlığı’na bağlı pratisyen hekim olarak görev aldım. 1994-Eylül Döneminde Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak Erciyes Ü. Tıp Fak. Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimine başladım.

2012  Şifa uzmanı Doktor Ömer Coşkun un Gerçek Yüzü

“Yoğun muskuler egzersizde L-Karnitinin sıçan karaciğeri, iskelet kası ve testis dokularına etkileri” konulu tezi hazırlayarak, 18.06.1998′de uzmanlık belgesi aldım. 14.10.1998′de öğretim görevlisi kadrosuna atandım. Bir yıl bu görevde çalıştıktan sonra, askerlik vazifemi yapmak üzere, KKK komutanlığı tarafından, GATA komutanlığı emrine gönderildim.

2012  Şifa uzmanı Doktor Ömer Coşkun un Gerçek Yüzü

Türkiye’nin ilk ve Tek Herbalist, akademisyen doktorudur. Yard. Doç Dr. Ömer COŞKUN Tabip, bilim adamı, sanayici, bitkisel ilaç araştırmacısı, yazarı ve bitki özleri üreticisidir. Bitkisel ilaç uygulanması düşünüldüğünde şifalı bitkiler ve antioksidanlarla ilgili 47 uluslararası ve 68 ulusal çalışma yapmış bir tıp doktorudur. Halen çalışmaları Amerika, Çin ve Avrupa’da devam etmektedir.


ŞİMDİ ÖMER COŞKUN HAKKINDA SİTELERDEN ALINAN BİLGİLER VE YORUMLAR DİKKATLE OKUYUN
Alıntı
Merahaba arkadaşlar! Uzun zamandır televizyon kumandasını her elime alışımda, kanallarda saat başı bir otçu amca çıkıyor ekranlara. Söylediklerinin hiçbir dayanağı olmadığı kadar, çıktığı kanallara bakarak, hitap ettiği kesimin herşeye çabucak inanabilen bir kesimden oluşuyor olması beni, bu konu başlığını açmaya itti.

İlk sıralar üç-beş ayetle süslediği terkiplerine, son sıralar cinsel güç sağlayıcı terkiplerinide ekleyen Dr(!?) Ömer Coşkun hakkında arama motorlarında edindiğim bilgileri sizlerle de paylaşmak istiyorum. Ve sizlerden ricam, lütfen, bu bilgileri eşe-dosta-tanıdıklarımıza da yollayalım.
İşte Malum Doktorun Marifetleri:

Doktor Ömer Coşkun’un tedavi sırasında meslekten men edildiği, doçentlik sınavında sahtecilik yaptığı ve defalarca ceza aldığı ortaya çıktı
Arzu Ayşe Bağrıaçık henüz 12 yaşında hayatını kaybetti. Baş ağrıları nedeniyle gittiği tıp merkezinde önce migren teşhisi konuldu.
7 ay süren tedaviye rağmen iyileşmedi. Doğum gününde fenalık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Beyninde kötü huylu tümör belirlendi. Tedaviye rağmen gittikçe ağırlaştı. Babası son bir ümitle kızını bitkilerle şifa dağıttığını iddia eden Dr. Ömer Coşkun’a teslim etti.

’Tümörler akıyor’ dedi
Ancak, Arzu aldığı bitkisel karışımların ardından kusmaya başladı. Coşkun, “Beynindeki tümörler akıyor” diye aileyi oyaladı. Arzu 27 Haziran’da hayatını kaybetti. Acılı baba, “Kızımın ölümünden doktor olduğunu söyleyen Ömer Coşkun sorumludur” dedi. Canlı yayında bir araya geldiği doktorun “Kızının ölümünden prim yapıyor” sözleri üzerine de kendini kaybedip Coşkun’u bir yumrukta yere serdi.

Sicili ceza dolu
Doktorun sicili babanın hiç de haksız olmadığını gösteriyor: Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nde görevliyken, yardımcı doçentlik için verdiği yabancı dil evrakında sahtecilik yaptığı tespit edilen Coşkun’un unvanı geri alındı ve üniversiteden uzaklaştırıldı. 2005’te Adana’ya giderek muayenehane açtı.

Tabip odasından atıldı
Aynı yıl, meslek kurallarına ve yönetmeliklere aykırı davranmaktan Adana Tabip Odası Onur Kurulu kararıyla para cezasına çarptırıldı. Bir yıl sonra da uzmanı olmadığı halde hasta tedavi etmekten ikinci soruşturma açılınca oda üyeliğinden istifa etmek zorunda kaldı. Muayenehanesini resmi olarak kapattı fakat faaliyete devam etti. Soruşturma sonunda da 3 ay meslekten men cezası aldı.

Hekimlik yapamıyor
25 Mart 2007 tarihinde alınan bu karara rağmen doktorluk yapmaya devam eden Ömer Coşkun, yasaklı olduğu bu dönemde Arzu’nun ölümüne neden olmakla suçlanıyor. Coşkun halen Adana Tabip Odası’na üye değil. Bu durumda serbest hekim olarak çalışması da yasak. “Ben doktorluk yapmıyorum, muayene etmiyorum, reçete yazmıyorum” diyerek kendini savunuyor.

30 liralık otları 600 liraya satıp umut tacirliği yaptı

Ömer Coşkun, kanseri iyileştirdiğini öne sürdüğü bir takım otlarla hastaları ve ailelerini kandırarak para kazanıyordu. Adana Tabip Odası Başkanı Osman Küçükosmanoğlu, “Ömer Coşkun, maalesef yanlış bilgilendiren bir TV programı yayınından sonra halk arasında çok güven sağladı. Siyah çay, çörek otu ve birkaç başka bitkiyle hazırladığı paketleri 600 liraya satıyor. Normal çerçilerde 20-30 liraya satılan otlar bunlar. Her hastaya aynı ilacı veriyor” dedi. Adana Valiliği de Coşkun’un faaliyetlerini takibe aldı. Şifalı bitki sattığı, “Coşkun Market” valilik kararıyla bir süre kapatıldı.


Vatan
Bu arkadaş fakülteden istifa etmiş kendisini Lokman Hekim olarak tanıtan bir EMBİRYOLOG. A dan Z'ye tüm hastalıkları özellikle KANSER'i iyileştiriyor(muş). Programa çıkardığı üç kişi de bunu destekliyor. (Birinin akciğerlerindeki diğerinin beynindeki ve son bomba göğsündeki tümör tüm kemiklerine metaztas yapmış bir kadın)

Frmtr.com alıntıdırMİLLİYET GAZETESİNDE ÇIKAN HABER
   Star TV’de ‘İnci Ertuğrul’la sizin sesiniz’ programına katılan Yrd.Doç.Dr. Ömer Coşkun, beyninde çıkan tümörden dolayı 14 yaşında kızı ölen Derya Bağrıaçık tarafından canlı yayında dövülmüştü.
      Kızını Dr. Coşkun yüzünden yitirdiğini ileri süren Derya Bağrıaçık, bitkilerle tedavi ettiği iddiasında bulunan doktorla tartıştı. Uzun süre Coşkun’un azarlarına maruz kalan ve sürekli itham edilen Derya Bağrıaçık, “Bu adam kızının ölüsünden prim yapıyor'' sözleri üzerine koltuğundan fırlayarak, bir yumrukta Dr. Coşkun’u koltuğuyla birlikte yere sermiştiFacebook'a Ekle Cevap Yaz
elestirmen
Nisan 22, 2010, 12:00:22 ÖÖ


Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı

Etiket:
Sayfa: [1] 2 ... 9  Hepsi   Yukarı git
Yanıtla | Yazdır

Kum Torbası
TinyPortal v1.0 beta 3 © Bloc